Kandidaat nr. 6 GR 2022 VVD Noardeast Fryslân

 

Mijn naam is Jilmer Dykstra, 22 jaar oud en ik woon in Oudwoude. Ik ben vierdejaars Bestuurskundestudent aan de Thorbecke Academie en op dit moment studeer ik af bij de griffie van de gemeente Smallingerland. Mijn vrije tijd staat veelal in het teken van sport en politiek. 3 keer per week ben ik te vinden op de sportvelden van VV W.T.O.C. en sta ik ook graag in de sportschool. Tijdens mijn derdejaars stage bij de Statenfractie van de VVD in de provincie Fryslân ben ik echt in contact gekomen met het politieke speelveld van provincies en gemeentes en wist ik dat ik mij kandidaat wilde stellen voor de gemeenteraadsverkiezingen in 2022.

Ik ben de jongste kandidaat op de lijst en daar wil ik ook graag gebruik van maken. Jongeren zijn de toekomst van onze gemeente en het is belangrijk dat we de jongeren binnen onze prachtige gemeente houden. Voor mij is het klimaat ook een belangrijk onderwerp. De jongeren die we in deze gemeente houden moeten hier lang kunnen wonen. Dat betekent geen mestvergisters binnen een straal van een kilometer van stads- en dorpskernen en alle klimaatplannen, zoals zonneweides, mogen niet ten koste gaan van landbouwgrond. Alle ambities moeten haalbaar en betaalbaar blijven. 

Mocht u meer willen weten over mij of over mijn standpunten dan kunt u mij bereiken via:

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jilmer-dykstra-371072151/ 

E-mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.